
Алмазна коронка d500мм DiamTool
22 900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d500
+380 (50) 444-42-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазне свердло DiamTool 500x450-12x1 1/4 UNC призначене для свердління отворів у високоармованому, армованому бетоні, цеглі та інших будівельних матеріалів. Зазвичай це комунікації для вентиляції, кондиціонування, сантехніки та іншого.
Застосовується на свердлильних установках потужністю від 1,9 кВт як на стійках, так і в ручному режимі.
Володіє високою швидкістю проходження важкого армованого бетону. При проходженні арматури рекомендується знижувати швидкість обертання.
Алмазні сегменти на корпусі закріплені лазером. Це забезпечує їх надійне кріплення навіть у складних умовах свердління з підвищеним рівнем вібрації та ударних навантаженнях.
Обов'язкове застосування охолодження проточною водою.
Свердло має довжину 450, посадкове місце 1/4 UNC. За допомогою підовжувачів можна нарощувати глибину свердління до кількох метрів.
Застосовується на свердлильних установках потужністю від 1,9 кВт як на стійках, так і в ручному режимі.
Володіє високою швидкістю проходження важкого армованого бетону. При проходженні арматури рекомендується знижувати швидкість обертання.
Алмазні сегменти на корпусі закріплені лазером. Це забезпечує їх надійне кріплення навіть у складних умовах свердління з підвищеним рівнем вібрації та ударних навантаженнях.
Обов'язкове застосування охолодження проточною водою.
Свердло має довжину 450, посадкове місце 1/4 UNC. За допомогою підовжувачів можна нарощувати глибину свердління до кількох метрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Мокре |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазний сегмент |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Діаметр | 500 мм |
| Мінімальний діаметр | 500 мм |
| Максимальний діаметр | 500 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальне |
| Основні | |
| Розміщення алмазів | На сферичній поверхні |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Максимальний діаметр свердління | 400 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 900 ₴


