
SSD 512Gb для Apple MacBook Air Pro 2012 2013 рр Oscoo ON800B
4 995 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: On800b512
Даний диск без будь-яких модифікацій та перехідників підходить для:
- MacBook Pro 13" (model number A1425) late 2012, early 2013
- MacBook Pro 15" (model number A1398) mid 2012, early 2013
- MacBook Air 11" (model number A1465) mid 2012
- MacBook Air 13" (model number A1466) mid 2012
Технічні характеристики:
- Виробник: Oscoo
- Модель: 512Гб
- Тип накопичувача: SSD (Solid State Disk - твердотільний накопичувач)
- Форм-фактор накопичувача: Sata3 for Mac
- Інтерфейс: Sata3
- Швидкість послідовного читання: до 550 Мб/сек
- Швидкість послідовного запису: до 520 Мб/сек
- Тип чіпів пам'яті: 3D TLC Nand Flash
- Робоча температура: 0 ~ +70 ° C
- Температура зберігання: -55 ° C ~ +95 ° C
- Розміри: 109мм х 24мм х 2мм
Сумісність:
- MacBook Air A1465 A1466 ( EMC 2558 , EMC 2559 )
- MacBook Pro A1398 A1425 ( EMC 2512 , EMC 2673 , EMC 2557 , EMC 2672 )
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscoo |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | M.2 25110 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 2 мм |
- Ціна: 4 995 ₴





