
SSD накопичувач Kingspec 256Gb mSata диск MT-256 Гб ссд для ноутбука, Пк
2 090 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MT-256
Розмір корпусу 50.0mm×30.0mm×3.5mm
Інтерфейс mSATA
Місткість 256GB 512GB 1Tb 2Tb
Тип NAND FLASH 3D TLC
Швидкість читання (MB/s) до 570
Швидкість записування (MB/s) до 540
KingSpec серія MT — це високопродуктивні та високонадійні пам'ятні пристрої (SSD Диски), які складаються з енергонезалежної флешпам'яті NAND і напівпровідникових компонентів. Ця технологія призначена для оптимізації обмежень низькою обчислювальною продуктивністю традиційних жорстких дисків. Всі механічні деталі були замінені електронними компонентами, для запобігання ударам і вібрації. SSD Диски MT серії мають mSATA перед купівлею, будь ласка, переконайтеся, що Ваш комп'ютер або ноутбук мають цей тип роз'єму та можливість встановити диск розміром 50 мм*30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Форм-фактор | mSATA |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 530 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 30 г |
- Ціна: 2 090 ₴




