
SSD накопичувач Kingspec 256Gb M. 2 PCIe nvme 2280 NE-256
3 199 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: On900A-256
Розмір корпусу 80.0 mm×22.0 mm×3.5 mm
Інтерфейс m. 2 NVMe Rev. 1.3 із зворотною сумісністю до NVMe Rev. 1.1
Емкость128GB256GB512GB1Tb 2Tb
Тип NAND FLASH 3D TLC
Швидкість читання (MB/s) 2000~2800
Швидкість запису, MB/s) 1000~2100
Серія NE-128, 256, 512GB це найбільш продуктивні на сьогоднішній день SSD Диски стандарту PCIe Gen3, підтримують протокол NVMe 1.3. Тепер вони мають ємність 128, 256, 512 Гб, 1Тб і 2Тб і більше не потребують радіаторі. Використовуючи NVMe SSD диски від KingSpec ви отримає якісний ігровий досвід, так як Вам більше не доведеться чекати завантаження локацій або ігор, все завантажується миттєво, а це дуже важливо, якщо Ви цінуєте свій час. Завантаження операційної системи займає близько 7 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscoo |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Форм-фактор | PCI Exspress (0) |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Пропускна здатність | 2800 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 1400 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1200 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 2 мм |
| Вага | 30 г |
- Ціна: 3 199 ₴







