
SSD-диск 240 Гб KingSpec P4-240 твердотільний накопичувач hdd sata 2,5" 240Gb сд
1 890 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P4-240
SSD KingSpec SATA III.
Найкращий SSD накопичувач із піднесеної.
На оригінальних чипах пам'яті Micron (вибірка Intel), отже, висока надійність.
Цей диск побудований на базі 3D TLC пам'яті. Чудово підходять для інженерів, проєктувальників, геймерів, розробників і будь-яких інших користувачів, що цінують швидкість.
Виробник: KingSpec
Країна: Китай
Лінійка: P4
Тип: SSD накопичувач
Середній час безвідмовної роботи (MTBF), млн годин: 1
Стійкість до ударів: Пікова під час роботи — 2.17 g, Пікова у разі простою — 20 g
Ресурс записування (TBW), TB: 40
⁇ Об'єм, ГБ: 240
⁇ Інтерфейс: SATA rev. 3.0
⇒ Тип флеш-памяти NAND: 3D TLC
⇒ Контроллер: INIC-6081
⁇ Підтримка TRIM: є
⇒ Форм-фактор: 2,5
⁇ Максимальна швидкість читання, МБ/с: 560
⁇ Максимальна швидкість запису, МБ/с: 540
⁇ Розміри, мм: 100 х 69,9 х 7
⇒ Масса, г: 41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 520 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 1 890 ₴






