
SSD диск 120 Гб KingSpec P4-120 твердотільний накопичувач hdd sata 2,5" 120 Gb сд
1 199 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P4-120
SSD KingSpec SATA III.
Найкращий SSD накопичувач із піднесеної.
На оригінальних чипах пам'яті Micron (вибірка Intel), отже, висока надійність.
Цей диск побудований на базі 3D TLC пам'яті. Чудово підходять для інженерів, проєктувальників, геймерів, розробників і будь-яких інших користувачів, що цінують швидкість.
Виробник: KingSpec
Країна: Китай
Лінійка: P4
Тип: SSD накопичувач
Середній час безвідмовної роботи (MTBF), млн годин: 1
Стійкість до ударів: Пікова під час роботи — 2.17 g, Пікова у разі простою — 20 g
Ресурс записування (TBW), TB: 40
⁇ Об'єм, ГБ: 120
⁇ Інтерфейс: SATA rev. 3.0
⇒ Тип флеш-памяти NAND: 3D TLC
⇒ Контроллер: INIC-6081
⁇ Підтримка TRIM: є
⇒ Форм-фактор: 2,5
⁇ Максимальна швидкість читання, МБ/с: 560
⁇ Максимальна швидкість запису, МБ/с: 540
⁇ Розміри, мм: 100 х 69,9 х 7
⇒ Масса, г: 41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 520 Мб/сек |
| Швидкість запису | 480 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 1 199 ₴







