
SSD накопичувач Kingspec 2Tb M.2 PCIe Gen3 nvme 2280 диск NX-2Тб
12 499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NX2048
Розмір корпусу 80.0mm×22.0mm×3.5mm
Інтерфейс m. 2 NVMe Rev. 1.3 зі зворотною сумісністю до NVMe Rev. 1.1
Місткість 128GB 256GB 512GB 1Tb 2Tb
Тип NAND FLASH 3D TLC
Швидкість читання (MB/s) 2000~2800
Швидкість записування (MB/s) 1000~2100
Серія NE-128, 256, 512 GB, 1Tb — це найбільш продуктивні на сьогодні SSD Диски стандарту PCIe Gen3, підтримують протокол NVMe риску Тепер вони мають місткість 128, 256, 512 Гб, 1Тб і 2Тб і більше не потребують радіатора. Використовуючи NVMe SSD диски від KingSpec, ви дістанете найякісніший ігровий досвід, оскільки Вам більше не доведеться чекати завантаження локацій або ігор, все завантажується миттєво, а це дуже важливо, якщо Ви цінуєте свій час. Завантаження операційної системи займає приблизно 7 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2048 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 годин |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 0.1 г |
- Ціна: 12 499 ₴





