
SSD накопичувач Kingspec 64Gb M. 2 2280 диск NT-64Гб
699 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NT64
Розмір корпусу 80.0 mm×22.0 mm×3.5 mm
Інтерфейс M. 2 (NGFF)
Ємність 128GB 256GB 512GB 1Tb 2Tb
Тип NAND FLASH 3D TLC
Швидкість читання (MB/s) до 570
Швидкість запису, MB/s) до 540
KingSpec серія NТ-128, 256, 512 це високопродуктивні і високонадійні запам'ятовуючі пристрої (SSD Диски), які складаються з енергонезалежній флеш-пам'яті NAND і напівпровідникових компонентів. Ця технологія призначена для оптимізації обмежень низькою обчислювальної продуктивності традиційних жорстких дисків. Всі механічні деталі були замінені електронними компонентами, для запобігання ударів і вібрації. SSD Диски NT серії мають M. 2 (NGFF) перед покупкою будь ласка, переконайтеся, що Ваш комп'ютер або ноутбук мають даний тип роз'єму і можливість встановити диск розміром 22мм*80мм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
| Ударостійкість | 3 G |
| Основні | |
| Виробник | KingSpec |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Пропускна здатність | 550 Мб/сек |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
- Ціна: 699 ₴





