
SSD диск 120Гб KingSpec P4-120 твердотільний накопичувач hdd sata 2,5" 120 Gb ссд
1 390 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: X128
SSD KingSpec SATA III.
Кращий SSD накопичувач з піднебесної.
На оригінальних чіпах пам'яті Micron (вибірка Intel), отже, висока надійність.
Даний диск побудований на базі 3D TLC пам'яті. Відмінно підходять для інженерів, проектувальників, геймерів, розробників і будь-яких інших користувачів, які цінують швидкість.
Виробник: KingSpec
Країна: Китай
Лінійка: P4
Тип: SSD накопичувач
Середній час безвідмовної роботи (MTBF), млн. годин: 1
Стійкість до ударів: Пікова при роботі - 2.17 g, Пікова при просте - 20 g
Ресурс запису (TBW), TB: 40
⇒ Обсяг, ГБ: 120
⇒ Інтерфейс: SATA rev. 3.0
⇒ Тип флеш-пам'яті NAND: 3D TLC
⇒ Контролер: INIC-6081
⇒ Підтримка TRIM: є
⇒ Форм-фактор: 2,5
⇒ Максимальна швидкість читання, МБ/с: 560
⇒ Максимальна швидкість запису, МБ/с:540
⇒ Розміри, мм: 100 х 69,9 х 7
⇒ Маса, г: 41
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 г |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Основні | |
| Виробник | X-Star |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600) |
- Ціна: 1 390 ₴





