
SSD диск 512Gb для Apple MacBook Air Pro iMac 2013-2018г PCIe Gen3*4 nvme накопичувач OSCOO
4 999 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: On900A512
Сумісність:
- MacBook Air A1465 A1466 ( 2013 2014 2015 2016 2017 )
- MacBook Pro A1398 A1502 ( 2013 2014 2015 )
- Mac mini A1347 ( 2014 )
- Mac Pro A1481 ( 2013 )
- iMac A1418 A1419 ( 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )
Технічні характеристики:
Виробник: Oscoo
— Модель: 256Гб, 512Гб, 1 ТБ, 2ТБ
— Тип пристрою: SSD (Solid State Disk — твердий накопичувач)
— Форм-фактор накопичення: pcie for Mac
— Інтерфейс: PCIe gen3*4
- Швидкість послідовного читання: до 3500 МБ/сек
- Швидкість послідовного запису: до 3000 МБ/сек
— Тип чіпів пам'яті: 3D TLC Nand Flash
— Робоча температура: 0 ~ +70 °C
— Температура зберігання: -55 °C ~ +95 °C
— Розміри: 89м х 24ммм х 2мммм
Швидкість читання (MB/s) 1900~3500
Швидкість запису (MB/s) 1300 - 3000
Серия ON0900A це найбільш похідні на сьогоднішній день SSD Диски стандарту PCIe Gen3, підтримують протокол NVMe 15. Тепер вони мають ємкість 256, 512 ГБ, 1ТБ і 2ТБ і більше не потребують радіатора. Використовуючи NVMe SSD диски від OSCOO Ви отримаєте найкращий ігровий досвід, бо вам більше не доведеться чекати на завантаження локацій або ігор, все завантажується миттєво, а це дуже важливо, якщо ви цінуєте свій час. Завантаження операційної системи займає близько 7 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscoo |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | PCI Exspress (0) |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Пропускна здатність | 2800 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 2000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1500 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 30 г |
- Ціна: 4 999 ₴






