
64Гб SSD диск KingSpec P3-64 твердотільний накопичувач hdd sata 2,5" 64Gb ссд
699 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: P3064
Відправка з 24 квітня 2026SSD KingSpec SATA III.
Лучший SSD накопитель из поднебесной.
На оригинальных чипах памяти Micron (выборка Intel), следовательно, высокая надежность.
Данный диск построен на базе 3D TLC памяти. Отлично подходят для инженеров, проектировщиков, геймеров, разработчиков и любых других пользователей ценящих скорость
Новые ссд диски в наличии
Технические характеристики:
— Производитель: KingSpec
— Модель: P3-64
— Объем накопителя: 128Гб, 256Гб, 512Гб, 1Тб
— Тип накопителя: SSD (Solid State Disk — твердотельный накопитель)
— Форм-фактор накопителя: 2.5"
— Интерфейс: SATA III (6 Гбит/с), обратная совместимость с SATA II (3 Гбит/с) и SATA I (1.5 Гбит/с)
— Скорость последовательного чтения: до 570 Мб/сек
— Швидкість послідовного запису: до 540 Мб/сек
— Тип чіпів пам'яті: 3D TLC Nand Flash
— Контролер: SMI/Marvel/INIC6081/9530
— Робоча температура: 0 ~ +70°C
— Температура зберігання -55°C ~ +95°C
— Розміри: 100мм х 70мм х 7мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 г |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Основні | |
| Виробник | KingSpec |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
- Ціна: 699 ₴


