
Зовнішній SSD-диск KingSpec Z3 120Gb usb type-c red
880 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Z3120
Відправка з 03 травня 2026+380 (50) 444-42-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Z3 Series — це портативний твердотільний накопичувач, що має чудову продуктивність і високу надійність. Цей пристрій виготовлений із якісної енергонезалежної пам'яті NAND. Серія Z3 має алюмінієвий корпус із ребрами жорсткості, для посилення захисту від вібрації й ударів. Інтерфейсом пристрою є новий USB3.1 Type-C, який підтримує розпізнавання правильності під'єднання кабелю. Швидкість передавання даних досягає (5 Гбіт/с), через інтерфейс USB3.1 Gen1 .
| Загальна | Розмір корпусу | 2.5" 81.0mm×41.7mm×8.7mm | ||||||
| Інтерфейс | Type C USB Rev. 3.1 Gen1 (5Gbps) — зворотна сумісність з USB Rev. 3.0 | |||||||
| Підтримка ОС | Win 10, Win 8, Win XP, Win 7, Win 2003,Win 2008, DOS, linux, unix | |||||||
| Продуктивність | Місткість | 120GB | 240GB | 480GB | 960GB | |||
| Тип NAND FLASH | 3D MLC | 3D MLC | 3D MLC | 3D MLC | ||||
| Швидкість читання (MB/s) | до 560 | до 560 | до 560 | до 560 | ||||
| Швидкість записування (MB/s) | до 450 | до 480 | до 510 | до 540 | ||||
| 4K IOPS(читання) | 15 500 | |||||||
| 4K IOPS(запис) | 41 200 | |||||||
| Електроживлення | ||||||||
| Напруга живлення | DC 5V±5% | |||||||
| Споживання | 2.64W | |||||||
| Надійність і витривалість | Ліміт записування | 100GB/day | ||||||
| Ліміт читання | Неограничен | |||||||
| Зберігання даних | 10 років за температури 25 °C | |||||||
| Напрацювання на відмову MTBF | 1,00 000 годин | |||||||
| Середнє середовище | Робоча температура | 0℃~70℃ | ||||||
| Температура зберігання | -20℃~75℃ | |||||||
| Вологість | 5-95% | |||||||
| Гарантійний період | 3 роки | |||||||
| Сертифікати | CE, ROHS, FCC | |||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Країна виробник | Китай |
| Пропускна здатність | 570 Мб/сек |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Вид | Зовнішній |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 10 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 40 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴






