
SSD накопичувач Kingspec 512Gb M.2 (NGFF) 2280 диск NT-512 Гб
3 995 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NT512
Розмір корпусу 80.0mm×22.0mm×3.5mm
Інтерфейс M.2 (NGFF)
Місткість 128GB 256GB 512 GB 1Tb 2Tb
Тип NAND FLASH 3D TLC
Швидкість читання (MB/s) до 570
Швидкість записування (MB/s) до 540
KingSpec серія NT — це високопродуктивні та високонадійні пам'ятні пристрої (SSD Диски), які складаються з енергонезалежної флешпам'яті NAND і напівпровідникових компонентів. Ця технологія призначена для оптимізації обмежень низькою обчислювальною продуктивністю традиційних жорстких дисків. Всі механічні деталі були замінені електронними компонентами, для запобігання ударам і вібрації. SSD Диски NT серії мають M.2 (NGFF) перед купівлею будь ласка, переконайтеся, що Ваш комп'ютер або ноутбук мають цей тип роз'єму та можливість встановити диск розміром 22 мм*80 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Пропускна здатність | 570 Мб/сек |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 30 г |
- Ціна: 3 995 ₴





