
SSD диск 2Тб KingSpec P3-2Tb твердотільний накопичувач hdd sata 2,5" 2Tb сд
10 995 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P3-2000
SSD KingSpec SATA III.
Найкращий SSD накопичувач із піднесеної.
На оригінальних чипах пам'яті Micron (вибірка Intel), отже, висока надійність.
Нові зд диски в наявності
Технічні характеристики:
— Виробник: KingSpec
— Модель: P3-2Tb
— Об'єм накопичувача: 128Гб, 256Гб, 512Гб, 1Тб, 2Тб
— Тип накопичувача: SSD (Solid State Disk — твердотільний накопичувач)
— Форм-фактор накопителя: 2.5"
— Інтерфейс: SATA III (6 Гбіт/с), зворотна сумісність з SATA II (3 Гбіт/с) і SATA I (1.5 Гбіт/с)
— Швидкість послідовного читання: до 570 Мб/сек
— Швидкість послідовного запису: до 540 Мб/сек
— Тип чипів пам'яті: 3D TLC Nand Flash
— Контроллер: SMI/Marvel/INIC6081/9530
— Робоча температура: 0 ~ +70°C
— Температура зберігання: -55°C ~ +95°C
— Розміри: 100 мм х 70 мм х 7 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2048 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 570 Мб/сек |
| Швидкість запису | 530 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 10 995 ₴





