
SSD диск 480 Гб KingSpec P4-480 твердотільний накопичувач hdd sata 2,5" 480Gb сд
2 990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P4480
SSD KingSpec SATA III.
Найкращий SSD накопичувач із піднесеної.
На оригінальних чипах пам'яті Micron (вибірка Intel), отже, висока надійність.
Цей диск побудований на базі 3D TLC пам'яті. Чудово підходять для інженерів, проєктувальників, геймерів, розробників і будь-яких інших користувачів, що цінують швидкість.
Виробник: KingSpec
Країна: Китай
Лінійка: P4
Тип: SSD накопичувач
Середній час безвідмовної роботи (MTBF), млн годин: 1
Стійкість до ударів: Пікова під час роботи — 2.17 g, Пікова у разі простою — 20 g
Ресурс записування (TBW), TB: 40
Об'єм, ГБ: 480
Інтерфейс: SATA rev. 3.0
⇒ Тип флеш-памяти NAND: 3D TLC
⇒ Контроллер: INIC-6081
Підтримка TRIM: є
⇒ Форм-фактор: 2,5
Максимальна швидкість читання, МБ/с: 560
Максимальна швидкість записування, МБ/с: 540
Розміри, мм: 100 х 69,9 х 7
⇒ Масса, г: 41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 2 990 ₴






