
SSD диск 120 Гб KingSpec P4-120 твердотільний накопичувач hdd sata 2,5" 120 Gb сд
1 195 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P4120
SSD KingSpec SATA III.
Найкращий SSD накопичувач із піднесеної.
На оригінальних чипах пам'яті Micron (вибірка Intel), отже, висока надійність.
Цей диск побудований на базі 3D TLC пам'яті. Чудово підходять для інженерів, проєктувальників, геймерів, розробників і будь-яких інших користувачів, що цінують швидкість.
Виробник: KingSpec
Країна: Китай
Лінійка: P4
Тип: SSD накопичувач
Середній час безвідмовної роботи (MTBF), млн годин: 1
Стійкість до ударів: Пікова під час роботи — 2.17 g, Пікова у разі простою — 20 g
Ресурс записування (TBW), TB: 40
⁇ Об'єм, ГБ: 120
⁇ Інтерфейс: SATA rev. 3.0
⇒ Тип флеш-памяти NAND: 3D TLC
⇒ Контроллер: INIC-6081
⁇ Підтримка TRIM: є
⇒ Форм-фактор: 2,5
⁇ Максимальна швидкість читання, МБ/с: 560
⁇ Максимальна швидкість запису, МБ/с: 540
⁇ Розміри, мм: 100 х 69,9 х 7
⇒ Масса, г: 41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600) |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 1 195 ₴







