
SSD-накопичувач Kingspec 256 Gb M.2 PCIe Gen3 nvme 2280 диск NE-256Гб
2 590 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NE256
Розмір корпусу 80.0mm×22.0mm×3.5mm
Інтерфейс m. 2 NVMe Rev. 1.3 зі зворотною сумісністю до NVMe Rev. 1.1
Місткість128GB256GB512GB1Tb 2Tb
Тип NAND FLASH 3D TLC
Швидкість читання (MB/s) 2000~2800
Швидкість записування (MB/s) 1000 — 2100
Серія NE-128, 256, 512 GB — це найпродуктивніші на сьогодні SSD Диски стандарту PCIe Gen3, підтримують протокол NVMeES Тепер вони мають місткість 128, 256, 512 Гб, 1Тб і 2Тб і більше не потребують радіатора. Використовуючи NVMe SSD диски від KingSpec, ви дістанете найякісніший ігровий досвід, оскільки Вам більше не доведеться чекати завантаження локацій або ігор, все завантажується миттєво, а це дуже важливо, якщо Ви цінуєте свій час. Завантаження операційної системи займає приблизно 7 секунд.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
| Основні | |
| Виробник | KingSpec |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Пропускна здатність | 2800 Мб/сек |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
- Ціна: 2 590 ₴





